Muž zostal znechutený svoju spolusediacou v lietadle. Za 2 hodiny sa za to nenávidel

Tento muž nastúpil do lietadla a sadol si na sedadlo k oknu podľa palubného lístka. Pohodlne sa usadil a pripravil sa na cestu z Tokya do Hong Kongu. Krátko na to si vedľa neho sadla žena a on bol v momente znechutený.

Takto opísal ich stretnutie:
,, Ahoj! Ako sa máš? „Žena sa usmiala a posadila sa vedľa mňa. Musela sa pomaly pretlačil k jej miestu a keď si sadla, zaplnila komplet celé dostupné miesto.

Tiež sa snažila pohodlne usadiť. Oprela svoju obrovskú ruku na spoločnú lakťovú opierku. Jej mohutnosť zaberala celý priestor okolo mňa. Zdesil som sa a otočil sa k oknu.

Naklonila sa ku mne a zopakovala svoj pozdrav pozitívnym, príjemným hlasom. Jej tvár sa týčila nad mojou hlavou, nútilo ma to obrátiť sa a pozrieť na ňu. ,, Ahoj, „odpovedal som so zjavným odporom.

Odvrátil som sa a pozrel sa z okna paluby premýšľajúc nad dlhými hodinami mojej cesty s týmto monštrom vedľa mňa.

Za pár minút som pocítil štuchanec. ,, Volám sa Laura. Som z Británie. A čo vy? Japonsko? “

„Malajzia“ vyštekol som.

„Ospravedlňujem sa! Prijmite moju úprimnú ospravedlnenie .. No tak, potrasieme si rukou. Keď budeme tráviť šesť hodín bok po boku počas tohto letu, mali by sme byť radšej priatelia, nemyslíte? „Veľkou dlaňou mi mávala pred mojou tvárou. Neochotne som jej podal ruku a stále som mlčal. Laura sa so mnou začala baviť. Nepripúšťala si moje nepriateľské reakcie. Vzrušene hovorila o sebe a o svojom výlete do Hongkongu, kam letela navštíviť svojho priateľov.

Vychrlila zoznam vecí, ktoré má v pláne kúpiť pre svojich študentov z internátnej školy, kde učila. Na jej otázky o mne som jej odpovedal jednoslovným odpoveďami. Ona na ne reagovala veľmi pokojne. Jej hlas bol teplý a veľmi príjemný. Bola ohľaduplná a ochotná, pri servírovaní jedál sa uistila, že mám dostatok miesta k jedlu. „Nechcem vás obmedzovať k mojej slonie veľkostí!“ Povedala s najväčšou úprimnosťou a pousmiala sa.

Na moje prekvapenie, jej tvár, ktorá ma doteraz odpudzovala, náhle žiarila mimoriadnym úsmevom. Laura bola zaujímavý rozprávač. Bola veľmi sčítaná v mnohých predmetoch. Od filozofie až po vedu.

Jej pripomienky boli vtipné a inšpiratívne. Keď sa naša téma rozhovoru obrátilo na kultúru, bol som príjemne prekvapený, mala inteligentný komentáre a dobre premyslené analýzy.

Počas nášho rozhovoru sa Laure podarilo, že všetci, ktorí šli okolo po palube, sa smiali jej vtipoch. Keď letuška prišla peo naše taniere, Laura povedala niekoľko vtipov o jej veľkosti. Letuška sa rozosmiala a chytila Lauru za ruku. ,, Vďaka vám mám skvelý deň! “
V najbližších niekoľkých minútach, Laura pozorne počúvala, čo hovorí letuška o jej problémoch s váhou. Letuška povedala: ,, Musím pokračovať v práci, prídem neskôr a porozprávame sa o tom. “

Spýtal som sa Laury, či už niekedy premýšľala o chudnutí.

„Nie. Prečo by som mala? “