Muž týral svoju mladú priateľku, len jedna vec jej zachránila život pred istým koncom!

Facebook / Kelsie Skillen

Domáce násilie patrí medzi najväčšie problémy spoločnosti. Namiesto toho, aby muž prostredníctvom svojej sily chránil priateľku jej ubližuje. Nie je však úplne možné odstrániť všetko násilie v rodinách zvlášť, keď sa žena bojí priznať.

Náš štát sa však pokúša eliminovať takéto prípady, čo sa mu v mnohých situáciách aj darí. Násilie sa vyskytuje v mnohých formách. Od bitiek, znásilnení až po niekoľko rokov trvajúce psychické týranie. V najhorších prípadoch dochádza dokonca až ku smrti obete.Nájdu sa však ženy, ktoré svoj problém riešia hneď a odvážia sa bojovať za svoju slobodu a práva.

Facebook / Kelsie Skillen

Kelsie Skillenová sa iba v 19 rokoch svojho života stala obeťou strašného týrania svojho priateľa. Taktiež 19-ročný James McCourt sa spočiatku javil ako ideálny partner. Pred tým ako spolu začali bývať, trávili mnoho času spolu. Chodili do kina, brával ju na luxusné večery a podobne. V tých časoch netušila alebo nechcela tušiť, že jej milovaný James je v skutočnosti psychopat so sklonmi k fyzickému násiliu.

Tip na článok: Muž nafotil svoju ženu na pláži v 9. mesiaci. Pozrite sa však bližšie, čo sa mu podarilo zachytiť

Článok pokračuje na ďalšej strane…


CEZchillin.sk
ZDROJrelayhero.com
ZDIEĽAŤ