,, Môj priateľ ma odmietol ako muža… Ale po tom, čo som sa premenila na ženu, sa do mňa zamiloval.“

youtube.com edited

22-ročnú Erin Andersenovú odmietol 28-ročný Jared Norris, keď ho kontaktovala správou na facebooku, no to ešte žila ako muž. Teraz sú do seba zamilovaní. Erin vždy cítila, že sa narodila v zlom tele. Už od troch rokoch si rada dávala na seba make-up a neskôr sa začala líčiť ako žena. Nezaujímali ju chalanské zábavky. Dokonca si obúvala topánky na opätkoch a tak chodila po izbe.

Keď kontaktovala Jareda na facebooku, žila ešte ako muž menom Aaron. Zdal sa jej veľmi zlatý. Jared ju však milo odmietol a ona pochopila, že to ďalej nemá zmysel, pretože nevyzeral, že by ho zaujala aj v mužskom tele. O dva roky neskôr sa však dala preoperovať na ženu a znovu sa ozvala Jaredovi. Ten jej začal lajkovať fotky na instagrame a po istom čase spolu začala randiť. „Rozhodla som sa byť priama, poslala som mu správu s mojím číslom a on sa mi hneď ozval. Na ďalší deň som mala narodeniny, tak sme sa stretli a o týždeň sme už spolu randili.

youtube.com

Predtým som randila aj s inými, no zakaždým mi povedali, že to takto ďalej nepôjde, lebo sa hanbia povedať rodine že som bola muž a mňa to skutočne zabolelo. No Jared také veci neriešil, povedal to narovinu rodine a neriešil, čo si o tom ľudia pomyslia.“ Vyjadrila sa Erin.

Článok pokračuje na ďaľšej strane: