Mladý muž netrpezlivo čakal na pôrod svojich piatich detí. Čoho sa naozaj dočkal, by nepredpokladal ani v najhoršom sne.

Barbarino tehotenstvo začalo byť zvláštne. Najprv hovorila o tom, že čaká jedno dieťa, potom, že to budú dvojičky a nakoniec prišla s tým, že čaká až 5 detí!

Paul a Barbara sa zoznámili s párom, ktorému sa pred pár rokmi narodili trojičky. Pár sa snažil Barbare a Paulovi pomôcť, chceli ich pripraviť na to, ako to celé môžu zvládať a taktiež kde môžu získať finančnú podporu. Niečo sa im ale na Barbarinom tehotenstve nezdalo. Jej bruško rozhodne nebolo také veľké, aby pod srdcom nosila 5 detí. Podozrivé bolo aj to, že sa o počte detí dozvedela len týždeň pre pôrodom. Paul si ale podozrenia zo strany páru vôbec nevšímal a tešil sa na svoje budúce ratolesti.

Keď prišiel deň pôrodu, Paul rýchlo bežal do nemocnice, aby bol počas pôrodu so svojou milovanou priateľkou. V nemocnici ale ostal šokovaný. Lekári mu povedali, že jeho priateľka nikdy nebola tehotná. Ako tehotná síce vyzerala, avšak Barbara mala takzvané fantómové tehotenstvo, alebo inak povedané aj pseudotehotenstvo.

Neprehliadnite: Tieto fotky nie sú pre citlivé povahy! Žena rodiaca na chodbe a emotívne fotografie jej pôrodu.

Paul bol šokovaný a zronený z toho, ako ho Barbara oklamala. Hneď kontaktoval všetkých ľudí, ktorí mu poskytli dary pre jeho vymyslené deti a ubezpečil ich, že im všetko vráti. Ďalší šok pre Paula bolo tiež to, že Barbara svoje tehotenstvo predstierala aj pred bývalým partnerom a v minulosti dokonca predstierala aj leukémiu. Barbara bola umiestnená na psychiatriu a Paul sa musí spamätať z veľkého sklamania, ktoré zažil.

Mohlo by vás zaujímať: Mladú mamičku neodradili ani kontrakcie. Spravila si dokonalý make-up, aby vyzerala dobre na popôrodných fotkách.