Mladý muž netrpezlivo čakal na pôrod svojich piatich detí. Čoho sa naozaj dočkal, by nepredpokladal ani v najhoršom sne.

Barbarino tehotenstvo začalo byť zvláštne. Najprv hovorila o tom, že čaká jedno dieťa, potom, že to budú dvojičky a nakoniec prišla s tým, že čaká až 5 detí!

viralthread.com

Dozvedieť sa o tom, že čakáte bábätko s niekým, koho naozaj milujete je radostná správa. Mladý pár Paul a Barbara sa tešili na svoje prvé spoločné dieťatko od septembra 2013, kedy prišla Barbara s radostnou novinkou.

Paul bol plný radosti a nemal žiadne pochybnosti. Snažil sa zháňať pre svoje budúce dieťa potrebné veci, aby mu nič nechýbalo. Barbarino tehotenstvo začalo byť zvláštne. Najprv hovorila o tom, že čaká jedno dieťa, potom, že to budú dvojičky a nakoniec prišla s tým, že čaká až 5 detí! Paul vedel, že to bude s piatimi deťmi omnoho náročnejšie a preto sa rozhodol poprosiť o pomoc ľudí.

Nebol na tom až tak finančne dobre a preto cez sociálne siete požiadal ľudí, aby mu pomohli buď vecami, prípadne finančným darom. Bol prekvapený z prístupu ľudí, ktorí boli naozaj veľmi ochotní a vďaka nim mal mladý pár dostatok, pre ich všetkých päť budúcich detičiek. I keď bolo zvláštne, že Barbara sa o počte detí dozvedela iba týždeň pred pôrodom, Paul ju nijako nepodozrieval.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: