Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko vymenil za vzťah s mladým pohľadným dievčaťom. Dnes toho horko ľutuje. Anonymná spoveď.

„Hovoriť o tom nie je nijako jednoduché, ale zdá sa mi, že jednoducho musím. Prežil som so svojou ženou tridsaťpäť rokov. Zažili sme toho veľa. Máme krásne deti, synov a dcéru. Už sú samostatné, úspešné, synovia sú ženatí a dcéra vydatá, majú pekná manželstvo. Vďaka mojej žene, ktorá je dobre vychovala.

Keď sme išli do penzie, rozhodli sme sa s manželkou vložiť svoje úspory do jedného podniku. Manželka je veriaci a za náš zdar sa modlila. Mali sme šťastie, výsledok predčil naše očakávania. V živote som toľko peňazí nemal, div som sa nezbláznil radosťou. Náhle som sa stal členom klubu tých najbohatších. Môj život sa zmenil. A začalo sa mi zdať, že jedna žena, tá jediná, s ktorou som prežil svoj doterajší život, že to je … skrátka málo.

Presťahovali sme sa do prepychové štvrte, zaobstarali si prepychová autá. Začali ma pozývať na dôležité schôdzky a uzavretá rokovania. Všetci moji noví známi mali mladé spoločníčky a manželky. Tiež okolo mňa sa začali vlniť rôzne mladé krásky.

Pokračovanie článku na druhej strane