Mladý Slovák opäť šokuje: Toto odkazuje svojím neprajníkom!

Peter je typ človeka, ktorý si rád dopraje drahé autá, hodinky, dovolenky, či čokoľvek, čo k prepychu patrí.

kingdubaj-uspech
instagram.com/kingdubaj/

Mladík z Topoľčian, známy ako Kingdubaj sa do povedomia Slovákov dostal najmä vďaka luxusnému životnému štýlu, ktorému holduje. Peter je typ človeka, ktorý si rád dopraje drahé autá, hodinky, dovolenky, či čokoľvek, čo k prepychu patrí.

Na mladíka ľudia reagujú rôzne. Jedni ho nenávidia, iní ho milujú. Zatiaľ čo pre jedných je inšpiráciou, iní by boli najradšej, keby o svoj majetok prišiel. Jedno je však isté. V dvadsiatich troch rokoch dokázal to, čo málokto z nás. Vydal dve knihy. Jeho prvá kniha s názvom Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj sa teší veľkému úspechu. Prednedávnom vydal knihu Recept na miliónový brand bez mindrákov!.

Neprehliadnite: Majú milióny, ale aj napriek tomu žijú skromne. Toto je 7 slávnych ľudí.

View this post on Instagram

Dnes som mal konferenčný hovor 📲 s mojou babkou, ktorá dopredala poslednú časť svojich statkov v Trenčianskych Tepliciach🥂😢 Peniaze mi samozrejme poslala cez Western Union a ja som si vďaka nej mohol doplatiť z All inclusivu na Ultra all inclusive 💪🏼. Tak, celá pravda je vonku. Ale teraz vážne, som rád že nemusím pritákavať mojej babke a čakať pokiaľ predá zlaté dukáty, retiazky a prstene po dedovi, aby som aj ja niečo mohol podediť. Alebo že by som už teraz riešil dedické konanie a pomaly začal prerábať rodičom dom, v ktorom budem bývať za 30 rokov 🏡🏗. Celý deň sa len prechádzam po pláži a vybavujem si biznis. Lebo to je zlé mať pasívny príjem‼️ĎAKUJEME – nie ja vlastne ďakujem Vám🔝 PS: Čakaš aj ty na babkine dedické konanie alebo riešiš svoj biznis ⁉️ Označ toho čo čaká na 💍💰

A post shared by Peniaze-úspech-kraľovský život (@kingdubaj) on

Na svojom konte má dve knihy: O svojom úspechu sa pochválil aj na sociálnej sieti Instagram. “Je to tu. Sklamanie pre hejterov, radosť pre fanúšikov. Po mesiacoch tvrdej práce je na svete moja druhá kniha. Neskutočný pocit, ktorý sa nedá opísať slovami. Napísať v 23 rokoch 2 knihy, zatiaľ čo ostatní na teba nadávajú a preklínajú ťa,”

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: