Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Absolut vypustila do sveta novú reklamu. Poď žiť. Nechaj žiť. To sú slová, ktoré mali byť akýmsi posolstvom tejto reklamy. Absolut mala pekný cieľ, no názory ľudí sa naň rozchádzajú. Čoraz rozširujúca sa téma o multikulturalizme je na pretrase stále. Spoločnosť Absolut sa k nej vyjadruje tiež .

Nech už bol úmysel spoločnosti akokoľvek dobrý, vyvolal medzi ľuďmi aj vlny kritiky. Niektorí súhlasia, iní len krútia hlavami. Na Facebookovej stránke spoločnosť Absolut zverejnila príspevok, kde sa vyjadruje o tejto kontroverznej téme. Nabáda  každého občana Slovenska, aby bol hrdý na svoju farbu pleti: „Sme presvedčení, že pestrosť a rôznofarebnosť nám všetkým pristane.“

Čítajte tiež: Škandál! Na povrch vyplávali nové skutočnosti o Ivane a Mariánovi z českej Zámeny manželiek.

Hlása príspevok, ktorý otvára túto tému. Spoločnosť vyzýva k tolerancii, pochopeniu a úcte. Nechce, aby ľudia na seba ukazovali prstom len kvôli vonkajším rozdielom. Treba sa správať ľudsky.  V reklame vystupuje krásna mladá černoška, ktorá perfektne hovorí po slovensky a jej hlavu zdobí slovenská parta.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie