Tento víkend, ako ste si možno aj všimli sa konal priamy prenos zo slávnostného gala večera, v ktorom boli odovzdané prestížne ocenenia v ankete OTO roka 2018. No tak ako vždy, aj tento rok sa našiel niekto kto víťazom tohto ocenenia dokázal znepríjemniť ich radosť. Martin Jakubec skritizoval proste všetko, čo sa dalo.

Martin bol jedným z hostí na slávnostnom gala večere a na celú udalosť sa tak mohol pozrieť naživo. Po skončení gala večera svoj názor na tento celý večer hneď zdieľal na sociálnej sieti. A to takto, „OTO za nami. Celkový gala večer nudný, miestami trápny, podávanými výkonmi Farkašovej, Sajfu, Hudáka a ďalšími. Naozaj tento rok trápne, dlhé, nudné,“ napísal na Instagrame na adresu týchto známych osobností. Ako aj na známeho slovenského speváka Kaliho.

View this post on Instagram

OTO za nami. Kategória spevák bola o ničom. Kali si prišiel pre cenu ako lazaret a opäť sa ľutoval ako je u neho vo zvyku. Celkový gala večer nudný, miestami trápny podávanými výkonmi Farkašovskej, Sajfu, Hudáka a ďaľšímí. Naozaj tento rok trápne, dlhé, nudné. Jediní komu tlieskam sú seriál Oteckovia, IMT Smile a českému komikovi ktorý zabavil ľudí scénkou s Kovešovou a Hermanom. Jakubisko rozpráva ešte teraz… Celý večer som hodnotil outfity, viac sa dozviete v premiére novej časti módny žurnál s MJ na Plus jeden deň. To uvidíte ako sa dogabali niektorí ako Drobová ktorá pribrala a dala si tak nevkusné obtiahnuté šaty, to brušisko.. Neviete či riaditeľka fashion TV čaká dvojičky alebo tak pribrala a Alagič ktorá prezradila ako rada ho má v puse…. a spol. Trápni neskutočne. Ľudia predčasne vychádzali zo sály a isli radšej na vyprážané rezne ktoré podávali na chodbe. #oto2018 #anketaoto2019 #eveningdresses #snd #live #oscars #academy #tv #tvjoj #tvmarkiza #ocenenie #oceania #spevakroka #spevak #kali #kalirecords #skupina #herec #herecka #musician #red #retro #retrooutfit #retrooutfits #retrooutdoor #monoskop #smiles #jakubec #martinjakubec @slovakwomansk @funmagazin.sk @manmagazin @hitky_sk @netky.sk @plusjedenden @tvmarkizaofficial @oteckovia @refreshersk @mediaboomsk @novycas @novycasprezeny @casopismaminka @casopis_zdravie @casopis_folklor @casopisfilm.sk @casopisbeautywoman @zomriofficial @tvjoj @topstarofficial

A post shared by Martin JakubecⓂ️ Official (@martinjakubec_official) on

Článok pokračuje na druhej strane: