Manželia držia na rukách svojích 6 detí. Takto vyzerájú teraz o 30 rokov neskôr!

Rodičom sa podarilo dcéry dobre vychovať. Všetky sú dnes šťastné a úspešné. Za to si Janet s Grahamom nepochybne zaslúžia veľký obdiv.

sestorcata
facebook.com

S radosťou spomínajú aj na to, ako chodili s deťmi na prechádzky. Štyri deti boli vždy v kočároch pre dvojčatá a ďalšie dve mali rodičia na rukách. Ak k nimi prišla nejaká návšteva, tak im dali tretí kočárik a išli na prechádzku všetci spolu. Návštev k nim ale chodilo dosť, pretože priatelia im vždy ochotne pomohli, keď to rodičia potrebovali.

Graham sa vrátil do práce po roku a Janet vtedy, keď dievčatá išli do školy. Janet pracovala na novorodeneckom oddelení ako sestrička až kým neodišla do dôchodku. Zaujímavosťou je, že pár mesiacov po jej odchode do dôchodku sa v tej istej nemocnici narodilo ich prvé vnúčatko. A znova to bolo dievčatko.

jesusdaily.com

Všetci sa na príchod nového člena rodiny veľmi tešili. Vďaka ich vysokému počtu je doma vždy veselo a veria tomu, že s bábätkom im bude na rodinných oslavách ešte veselšie. Rodičom sa podarilo dcéry dobre vychovať. Všetky sú dnes šťastné a úspešné. Za to si Janet s Grahamom nepochybne zaslúžia veľký obdiv.

Mohlo vy vás zaujímať: Na Slovensku a v Česku je toto pravdepodobne najväčšia rodina. 69 ročna pani ma neuveriteľný počet detí a vnúčat.