Manželia držia na rukách svojích 6 detí. Takto vyzerájú teraz o 30 rokov neskôr!

Rodičom sa podarilo dcéry dobre vychovať. Všetky sú dnes šťastné a úspešné. Za to si Janet s Grahamom nepochybne zaslúžia veľký obdiv.

sestorcata
facebook.com

Radosť manželov bola obrovská. Keď im však lekár oznámil, že čakajú šestorčatá, poriadne ich to oboch prekvapilo. Janet sa nakoniec rozhodla, že zostane doma a bude sa venovať len deťom. Jej manžel Graham si zas vzal na rok dovolenku, aby jej pomohol. Obaja vedeli, že šesť detí jeden človek nezvládne. A aj dvaja s tým mali problém.

Obaja svorne tvrdia, že prvé dva roky ani jeden z nich nespal viac, ako pár hodín denne. Keď sa zobudilo jedno dieťa, zvyčajne svojim krikom pobudilo aj ďalšie. A to bolo potom doma veselo, rovnako ako aj vtedy, keď dievčatkám začali rásť zúbky.

Nenechajte si újsť: Žena prehlásila, že deti sú zbytočnosť a nikdy ich mať nebude. Jej dôvod vás zarazí!

Graham sa prednedávnom rozhodol vypočítať, koľko plienok minuli počas prvého roka. Dostal sa na úctyhodné číslo 11 000. Viete si to množstvo vôbec predstaviť? Lebo pre nás je to poriadne ťažké. Obaja manželia dodnes spomínajú, ako celý ich dom voňal po deťom. Vzduchom sa vždy šírila vôňa detského púdru.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: