Manželia držia na rukách svojích 6 detí. Takto vyzerájú teraz o 30 rokov neskôr!

Rodičom sa podarilo dcéry dobre vychovať. Všetky sú dnes šťastné a úspešné. Za to si Janet s Grahamom nepochybne zaslúžia veľký obdiv.

sestorcata
facebook.com

O tom, čo sa stalo 8. októbra 1983 veľa z nás už počulo, pretože sa stala výnimočná udalosť. Manželom Waltonovcom sa zmenil celý život, a rovnako išlo o prelomovú udalosť aj pre medicínu. Prvýkrát sa totiž narodili zdravé šestorčatá.

Príbeh ich pôrodu bol sám o sebe zaujímavý, keďže už po ceste do pôrodnice mali problémy. Na diaľnici, po ktorej išli, sa totiž vysypal kamión, a tak stáli v dlhej kolóne, zatiaľ čo Janet mala kontrakcie. Keď sa nakoniec dostali do nemocnice, tak sa manželom narodili samé dievčatá a každé z nich vážilo len o niečo viac ako jeden kilogram. Všetci ale boli našťastie zdraví aj napriek tomu, že prvé týždne života museli stráviť v nemocnici na oddelení intenzívnej starostlivosti.

Neprehliadnite: Pre svoje deti obetovala celý svoj život, ale aj tak skončila v domove dôchodcov. Takto im to spočítala vo svojom závete

Ďalším zábavným faktom je, že manželia najskôr nevedeli počať dieťa, a preto rozmýšľali o tom, že si bábätko adoptujú. Skúšali rôzne terapie a lieky, ale nič nepomáhalo a už sa takmer vzdali nádeje. Život sa ale s nimi zahral, a vtedy, keď už to vzdali, Janet zrazu otehotnela.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: