Mamičku vystrašila čierna škvrna, ktorú našla na podnebí svojej malej dcérky. Keď sa zistilo čo je príčinou, cítila sa trápne

facebook.com/Darian Depreta

Po pár hodinách začali okraje hnedej škvrny blednúť a odliepať sa. Zistilo sa, že išlo len o kúsok kartónu, ktorý maličká vo chvíli matkinej nepozornosti dala do úst, požula a ktorý sa jej prilepil na podnebie.

Darian sa po tomto zistení ocitla v nepríjemne trápnej situácii. „V tej ambulancii sa už radšej neukážem. Keď som zistila, že je to iba kus kartónu, striedavo som plakala a smiala sa,“ napísala Darian na sociálne siete.  

So I’m playing with Bella today and notice the roof of her mouth is black. I try wiping it to see if it would come off,…

Zveřejnil(a) Darian Depreta dne Čtvrtek 30. května 2019

Je skvelé, že nakoniec všetko dobre dopadlo. Hoci sa cítila Darian nepríjemne, jej návšteva u lekára určite nebola zbytočná. Hoci sa jednalo len o kartón, človek si v takýchto situáciách nikdy nemôže byť istý. Ak sa vám náhodou stane niečo podobné, určite neváhajte vyhľadať odbornú pomoc, ktorá koniec koncov nikdy nie je na škodu.

Tip na článok: Ako žije dcéra jedného z najbohatších mužov na planéte? Jej výchova vás zaručene prekvapí

Mohlo vy vás zaujímať: Šikovný otecko dal príučku matkám, ktoré chceli uprednostňovať svoje deti pred ostatnými! Súhlasíte s tým čo spravil ?