Mamičku vystrašila čierna škvrna, ktorú našla na podnebí svojej malej dcérky. Keď sa zistilo čo je príčinou, cítila sa trápne

facebook.com/Darian Depreta

Obzvlášť prvé mesiace si naše deti vyžadujú maximálnu starostlivosť a opateru. Počas tohto obdobia sa deťom treba venovať neustále a všímať si, čoho sa dotýkajú a hlavne čo dávajú do úst. Často stačí iba chvíľa nepozornosti a z nevinnej zábavky môže vzniknúť tragédia.

Toto však našťastie nie je prípad pani Darian a jej dcérky Belly z USA. Mladá mamička si užívala čas so svojím dieťaťom. Spoločne sa hrali, keď si odrazu všimla niečo netypické. Malá Bella mala na podnebí tmavohnedú škvrnu, ktorá tam nikdy predtým nebola. Spočiatku sa to žena usilovala odstrániť, no keď sa jej snaha ukázala ako neúspešná, zalarmovala lekárov.

Do pol hodiny už stála v ambulancii a nad jej maličkou sa skláňal tím odborníkov zisťujúcich príčinu záhadnej škvrny. Aj oni sa snažili túto netradičnú skutočnosť odstrániť, no taktiež neúspešne. Jedna z teórii lekárov, o čo by sa mohlo jednať bola, že sa jedná pravdepodobne o materské znamienko. Toto však Darian ihneď poprela, nakoľko si bola istá, že niečo také by zaregistrovala už dávno pred celou udalosťou.

Článok pokračuje na druhej strane: