Pamätáte sa ešte na najznámejšie dieťa svojej doby, malého ramba? Takto vyzerá teraz po dlhých rokoch…

Ako plynul čas, Richardova popularita na internete dosiahla svoje maximum. Ľudia nedokázali uveriť vlastným očiam keď videli dieťa, ktoré je natoľko silné, že by dokázalo to, čo mnohým dospelým mužom robí problémy. Keď mal 11 rokov získal ocenenie za najsilnejšie dieťa sveta.

Existujú však aj tienisté stránky slávy, ktoré sa bohužiaľ prejavili aj u Richarda. Celé svoje detstvo strávilposilňovni a dodržiaval prísne diéty. Na kamarátov nikdy nemal čas, v dôsledku čoho nijakých ani  nemal. Jeho tréner spolu s otcom časom preceňovali jeho sily a robieval až 1000 klikov 600 drepov za deň. Malý chlapec si tak občas dosť vytrpel.

Keď mal 11 rokov, osud mu udelil nepríjemnú ranu. Jeho otec bol zatknutý za domáce násilie voči matke. Potom už prestal s náročným a intenzívnym tréningom, no nie úplne. Cvičenie ho naďalej baví. Po 20 rokoch pracuje ako kaskadérUniversal Studios. Pri rozhovore spomína, že ho táto práca napĺňa a baví omnoho viac, ako tradičné zdvíhanie činiek.

Tip na článok: Ako vyzerá chlapec z filmu Zachráňte Willyho dnes? Asi by ste ho nespoznali!

Po niekoľkých rokoch sa rozhodol opäť skontaktovať so svojím bývalým trénerom. Spoločne si idú občas zatrénovať. Takto má Richard istotu, že si zachová pevnú kondíciu a zdravie.

Tip na článok: Chlapec zo siedmeho z neba, ktorý trpí vzácnou chorobou, vyzval prezidenta Slovenskej republiky na súboj.