Lekári prišli s ráznym a nečakaným vyjadrením. Rozsudok znel, že jej zostáva len jeden týždeň života. Dievčine teda nezostávalo nič iné, a tak napísala list na rozlúčku pre svojich najbližších. Poďakovala všetkým, ktorí boli šúčasťou jej života.

Tvrdila, že je podstatné užívať si každú chvíľu, pretože nikdy nevieme čo sa stane. V závere listu si Nardya priala, aby na jej pohrebe nikto neplakal a nesmútil a aby si ju pamätali takú, aká v skutočnosti bola. Takže usmievavá, vďačná a milá.

Život niekedy prináša naozaj zlomové okamihy, a preto si ho treba užívať plnými dúškami najviac ako to ide. Vážme si to, čo máme a koho okolo seba máme. Na konci zostanú aj tak len spomienky a ľudia, nie hektické chvíle, ktoré strávime nezmyselnou honbou za peniazmi a slávou.

Tip na článok: 24-ročný umierajúci mladík na rakovinu vám dá radu do života. Jeho list na rozlúčku koluje po internete a zdieľajú ho milióny ľudí

Čítajte tiež: Žena s rakovinou sa vydala za svojho milovaného v nemocnici. Novomanželská radosť sa však o niekoľko hodín zmenila na smútok