3 logické hádanky, ktoré otestujú vaše myslenie! Viete určit, kto je vrahom na tejto fotke?

Logické hádanky nielenže sú zaujímavé, no taktiež aj užitočné pre ľudí v každom veku. Deťom zlepšujú slovnú zásobu a starších chránia pred demenciou.

vrah v saune-pripad-logicka hadanka-hadanka na logiku-logicke hadanky
brightside.me

Vedeli ste, že prvé hádanky sa objavili v Babylone? Milujeme ich dodnes a pri ich riešení dokážeme presedieť s priateľmi aj polku dňa. Nielenže sú zaujímavé, no taktiež aj užitočné pre ľudí v každom veku. Deťom pomáhajú zlepšovať ich slovnú zásobu a starších chránia pred vznikom demencie.
Pripravili sme si pre vás 3 hádanky, ktoré vás a vašu rodinu určite zaujmú, snažte sa ich všetky vyriešiť.

1. Vrah v saune:
4 priatelia pravidelne spolu navštevovali saunu. Vždy si každý z nich niečo priniesol. Jack, hudobník, si vzal so sebou iPod, aby mohol počúvať hudbu. Steve, bankár, si vzal termosku, aby z nej pil pil studený nápoj. Patrick a Michael boli právnici a vzali si so sebou dokumenty na čítanie.  Jedného dňa našli Patricka mŕtveho. Bol zabitý ostrým predmetom. Na miesto činu hneď prišli policajti a začalo sa vyšetrovanie, no nezistili bohužiaľ nič.

Čítajte tiež: Táto hádanka nám dala riadne zabrať! Koľko trojuholníkov vidíte na obrázku?

Ako sa to mohlo stať? Ak si nevieš rady, odpoveď nájdes nižšie

.

.

.

Odpoveď: Patrick bol zabitý Steveom, ktorý si priniesol termosku v ktorej sa nachádzal ľad. Kým policajti stihli prísť, vražedná zbraň sa roztopila.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhú hádanku: