Ľudské sliny sú zázračný elixír, ktorý naše telo vytvára. Na tieto problémy vám postačia vaše vlastné sliny!

V ľudovej medicíne existuje veľa odkazov na liečivú silu našich slín a po prečítaní tohto článku jej uveríte aj vy. Liečba slinami skutočne funguje!

sliny-liecba slinami-ludske sliny-ludove liecitelstvo
AndreyPopov/bigstock.com

Spomínate si, ako sme v našom detstve zaobchádzali s malými ranami a modrinami? Buď sme našli skorocel a aplikovali ho na boľavé miesto, alebo sme ho naslinili a bolesť do rána prešla. Prečo sme ho vlastne oblizovali? V ľudovej medicíne existuje veľa odkazov na liečivú silu našich slín a po prečítaní tohto článku jej uveríte aj vy. Dnes vám povieme niečo o tom, prečo sú naše sliny tak užitočné a ako ich možno aplikovať na liečbu bolesti v kĺboch.

Ako vyliečiť artritídu:
Čo robíte ako prvé po tom, keď sa náhodou zraníte? Inštinktívne sa pokúšate olizovať ranu. Liečba slinami je intuitívnym impulzom k samoliečbe. Veď aj zvieratá to tak robia, olizujú si svoje rany a funguje im to bez problémov.

Neprehliadnite: Ak u vás dochádza počas spánku k zvýšenej produkcii slín, dávajte si pozor. Môže to byť…

Ako vyliečiť artritídu-artritida-pomoc-bolest-klby
stockdevil/bigstock.com

Sliny majú liečebné vlastnosti, najmä ráno, tzv. hladné sliny. Samotné telo produkuje liek, ktorý dokáže vyliečiť mnoho nepríjemných ochorení, vrátane artritídy, artrózy a akejkoľvek bolesti v kĺboch. Každé ráno pred raňajkami si skúste slinami potrieť boľavé miesto. Masírujte ich opatrne krúživým pohybom. Opakujte postup trikrát každé ráno. Bolesť pomaly odíde.

No nezabúdajte, že väčšina vašich kĺbov trpí tým, že sa nesprávne stravujete. Ak chcete zabrániť artritíde, artróze či dne, musíte zmeniť stravu.  Existuje množstvo produktov, ktoré vám môžu pomôcť znížiť hladinu kyseliny močovej v tele.

Čo dokážu vyliečiť sliny? Dočítate sa na druhej strane nižšie: