To, čo zabilo tohto profesionálneho kulturistu, mnohí pijú taktiež každý deň! Zvážte, či to zato stojí…

youtube.com

Každý z nás už aspoň raz za život vyskúšal energetický nápoj. Niektorí z nás pijú dokonca tieto nápoje pravidelne. Energetické nápoje sú nealko nápoje, ktoré sú známe tým, že zvyšujú hladinu energie a fyzickej aktivity konzumenta. Avšak pravda je taká, že energetická hodnota týchto nápojov vysoká nie je. V skutočnosti v dôsledku pridania kofeínu, taurínu, vitamínov a ďalších látok sa človeku zvyšuje viac pozornosť. Tieto látky majú stimulačný efekt, ktorý vám zvýši mierne fyzický výkon.

Dean sa preslávil ako profesionálny kulturista. Jeho životný štýl však nebol práve najzdravší, na čo neskôr aj doplatil. Počas dňa konzumoval viac ako 10 000 kalórií denne, aby si udržal svalovú hmotu. Jeho každodenná strava pozostávala z rýchlo pripravovaných jedál z fast foodov a energetických nápojov.

Hannamariah/bigstock.com

Energetické nápoje, ktoré Dean pil mu na začiatku prinášali ohromné sústredenie a viac energie. V jeho svete kulturistickej kariéry mu to prinášalo nové, obrovské možnosti ako čo najefektívnejšie pracovať na svojom tele.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: