Krik duše mladej ženy: 3 veci, ktoré pochopíte, až keď navždy stratíte mamu

Nájsť náhradu mamy je nemožné:
Vážne, nikto nemôže nahradiť vašej mamu. Mamy sa o nás postarajú, keď sme chorí, môžu nás počúvať celé hodiny, dať najužitočnejšie rady na svete, pre nich sme vždy prvá a najlepšia.

Moja mama bola najšťastnejšia žena na svete, keď som sa narodila zdravá. Bolo mi povedané, že moja mama ma hovorila anjelik. Poznala ma od prvých sekúnd môjho života. A na svete nenájdete človeka, ktorý by mohol milovať tak úprimne, ako vaša mama.

Mama mi každý deň pripravovala do školy obed, keksy nazývala mojím menom a kupovala mi tie najkrajšie bábiky. Opravovala plyšové hračky, keď som ich roztrhla, učila ma správanie a utierala mi slzy, keď som bola chorá. Teraz mi veľmi chýba, veď kto sa ešte môže starať s takou oddanosťou, ak nie mama?

Vo vašom živote budú ešte ľudia, ktoré budete milovať a ktorí budú milovať vás:
Vaša rodina a priatelia vás budú milovať. Nebudú presne vedieť o vašich potrebách a túžbach, tak ako vaša mama. Ale budú sa o vás starať.

Mala som to šťastie, že mám otca, tú najláskavejšou dušu, ktorý sa celým svojím srdcom venoval mne a môjmu bratovi. Mám skvelého manžela, ktorý ma nekonečne miluje. Mám veľa priateľov, s ktorými mám veľa spoločného a ktorí sa o mňa starajú.

Je len potrebné nájsť silu, aby sme našli priateľov, s ktorými sa budeme cítiť dobre. Skúste v ľuďoch hľadať len to dobré, a určite stretnete tie, pred ktorými budete mať pocit, že sa im môžete zveriť.

Ak sa vám nepodarí nájsť takých ľudí vo vašej blízkosti, nezúfajte. Žijete v dobe technológie a tak môžete nájsť spriaznenú dušu na druhom konci sveta. Hlavné je, aby ste rozdávali čiastočky lásky okolo seba.

Tento príbeh je inšpirujúci, že? Veríte, že vaše srdce je naplnené láskou a vďačnosťou k vašim blízkym?

Verím, že áno. Podeľte s priateľmi o tieto emócie, dajte nám „Like“ a napíšte komentár.

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com