Každá žena ma svoje vlastné čaro. Toto je vaša odvrátená tvár keď sa nazlostíte! Škorpión je stelesnené zlo…

Nie nadarmo sa hovorí, že ženy sú čarodejnice. V každej z nás sa nachádza kúsok „bosorky“, ktorá oplýva kúzelnou silou. Z toho vyplýva, že používame mágiu a ani o tom nemusíme vedieť. Táto zázračná moc sa okamžite objaví, keď sa nazlostíte. V tomto článku sa dočítate akou čarodejnicou ste podľa horoskopu vy.

Lev:
Lev je kráľ džungle, tak isto aj ženy – levice riešia len veľké koristi. Jej obrovskou výhodou voči ostatním je schopnosť vysielať svoje túžby a prosby vesmíru. Nemusia sa báť zlých reakcií. Nikdy neriešila čo a ako dosiahnúť. Všetko jej padá k nohám.

Rak:
Nikdy nemajú problém dosiahnúť to, čo si zaumienili. Za svojím cieľom idú ľahko. V každej práci má nabité, ak je kozmetička, dátumy ma už plné. Svoju láska si híčka, rozmaznáva a dá jej všetko, čo jej vidí na očiach .

Blíženec:
Ženy v tomto znamení ovplývajú neodolateľnosťou a ľahko vás omámia. Doslova nadprirodzené bytosti. Všetkým sa snažia dať len to najlepšie,pomôcť, poradiť. Ich oči vás vtiahnu niekam úplne inam. Nikomu nechcú ublížiť a tešia sa zo svojho životu.

mlada zena-zena
lenets/Bigstock.com

Článok pokračuje na ďalšej strane…