Dievčina trpela depresiami kvôli jej vlasom. Požiadala kaderníčku aby ju ostrihala dohola, tá však vymyslela niečo úžasné!

static.boredpanda.com

Depresia je vážne psychické ohorenie, ktoré zapríčiňuje to, že si nedokážeme plnohodnotne užívať život a okrem toho so sebou prináša aj ďaleko viac ťažkostí. Zvyčajne sa u ľudí trpiacich depresiou prejavia aj vonkajšie znaky, ktoré by mohli byť signálom pre okolie a blízkych, že niečo nie je v poriadku.

Na 16-ročnej slečne, sa však znaky depresie odrazili na výzore viac než ohromne. Namiesto vlasov sa jej po niekoľkých týždňoch nečesania, neumývania a bez akejkoľvek inej starostivlasy objavilo na hlave hotové hniezdo. Keď to už mladá žena nemohla vydržať, rozhodla sa navštíviť odborníčku na vlasy.  Do kaderníctva prišla s jedinou šokujúcou prosbou. Žiadala si kompletne oholiť hlavu! So svojím hniezdom odmietla bojovať a kompletné odstránenie vlasov sa jej zdalo najlepším riešením.

Kaderníčka však mala na celú vec iný názor. Keby vlasy oholila, jej duševnému zdraviu by to nijak neprospelo. Rozhodla sa uskutočniť radikálnu premenu jej účesu. Vzhľadom na to, že vlasy boli hlboko zanedbané a zamotané jej celá práca trvala neuveriteľných 13 hodín.

Pozrite sa na druhe strane článku ako to dopadlo:


ZDROJboredpanda.com
ZDIEĽAŤ