Jedna žena na internet sa rozhodla otvoriť oči všetkým ženám! Ak máte takýto stereotyp…

Neustále vyžadujúce vynikajúce výkony v práci, následne starostlivosť o domácnosť, plnenie si manželských povinností, starostlivosť o deti vytvárajú týždenný kolobeh, ktorý je často na zbláznenie.

ilustračné foto: Milkos/bigstock.com

Tento odkaz patrí vám: Veľmi často som upratovala, aby bolo všetko dokonalé. Neohlásené návštevy boli doslova katastrofou. No až do okamihu, kedy som si uvedomila, že nikto nepríde. Nikto nepríde, pretože všetci moji známi si užívajú život, ktorý mne preteká pomedzi prsty.

Uvedomila som si, že ľudí, ktorí ma navštevujú nezaujíma to, ako vyzerá moja domácnosť. Prišli kvôli mne. Kvôli tomu, že im na ne záleží. Ak však aj napriek tomu ste stále ochotná celé dni upratovať, je na čase uvedomiť si, že život je príliš krátky a treba si ho užívať.

Utierajte prach len v najnutnejších prípadoch. Skúste radšej kresliť s vašimi deťmi, alebo piecť koláče, ktorými potešíte celú rodinu.  So všetkým vínom, ktoré je treba vypiť, riekami, ktoré je treba preplávať a horami, na ktoré je treba vyliezť, hudbou, ktorú je treba si popočúvať, knihami, ktoré je treba prečítať, s priateľmi, ktorých je treba si užiť a životom, ktorý je treba žiť ?

Nenechajte si újsť: Muži priznali, čo ich na ženách skutočne priťahuje! Na predposledný bod si dávajte obzvlášť pozor!

ilustračné foto: VadimGuzhva/bigstock.com

Upratujte v domácnosti len vtedy, keď už naozaj musíte. No nezabudnite, že vonku je svet, ktorý čaká na to, kedy ho objavíte. Čaká vás tam slnko a vietor vo vašich vlasoch.

Utierajte prach vo vašich domácnostiach len v najnutnejších prípadoch, pretože jedného dňa príde staroba a tá vám dá pocítiť, že raz sa aj z vás samých stane iba prach.

No pri tom všetkom majte vždy na pamäti, že vrstva prachu na nábytku, chráni drevo, ktoré sa skrýva pod ňou.

Mohlo vy vás zaujímať: SUPERPOTRAVINA! Červená repa je priam zázrak na tanieri s liečivými účinkami.