Jedna žena na internet sa rozhodla otvoriť oči všetkým ženám! Ak máte takýto stereotyp…

Neustále vyžadujúce vynikajúce výkony v práci, následne starostlivosť o domácnosť, plnenie si manželských povinností, starostlivosť o deti vytvárajú týždenný kolobeh, ktorý je často na zbláznenie.

zenska rada
ilustračné foto: mhurwich/bigstock.com

Dnešná uponáhľaná doba ľuďom neposkytuje veľa príležitostí a možnosti na trávenie voľného času. Obzvlášť u žien je to stresujúce. Neustále vyžadujúce vynikajúce výkony v práci, následne starostlivosť o domácnosť, plnenie si manželských povinností, starostlivosť o deti vytvárajú týždenný kolobeh, ktorý je často na zbláznenie. A po náročnom týždni príde na rad sobota. Deň určený na upratovanie toho, čo sa počas týždňa nestihlo.

Takýto kolobeh má viacero žien. No jedna z nás sa rozhodla ženám otvoriť oči. Je čas zvoľniť tempo a začať myslieť aj na seba. Fakt, že správna gazdiná je tá, ktorá má dokonale vyluxovanú domácnosť je už dávno preceňovaný. Usporiadanou domácnosťou sa ešte žiadne vzťahy nenapravili a preto je na čase začať si zakladať na podstatných veciach v našom živote. Využime preto sobotu ako voľný deň, ktorý by sme mohli stráviť v kruhu našich rodín a blízkych.

Mohlo vy vás zaujímať: Ľudovo sú známe tieto malé biele bodky pod okom ako ,,krupičky“ Čo však ich výskyt znamená?

Na upratovanie sa dá nájsť čas hocikedy, no čas, ktorý premárnime už nevrátime späť. Preto čas investovaný do rodiny je časom, ktorý sa odzrkadlí v podobe harmonických a dobre fungujúcich vzťahov.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: