Martin Jakubec neprestane nikdy prekvapovať. Po jeho poslednej konfrontácii s Rytmusom, kedy ho vyzval do ringu sa Jakubcove kauzy len rozrástli. Neodpustil si ani komentár na tehotenstvo Jasmíny a Patrika. Jakubec sa vyjadril, že si tehotenstvo určite vymysleli, pretože práve on s Božankou mali byť prví u koho sa o dieťati bude polemizovať.

Bodkou za jeho poslednými kauzami bola svadba s jeho o tridsať rokov staršou Božankou. V súčasnosti však prichádza s niečím novým. Tento známy slovenský spevák šlágrov zverejnil svoj kompletný cenník služieb, ktoré poskytuje.

Ak si myslíte, že ide len o koncerty, ste na omyle. Jakubec totiž ponúka služby ako je koučing, očista tela a duše, poradenstvo v mediálnej sfére a ďalšie iné. Taktiež ponúka večeru pri sviečkach. Veď pozrite sa sami, možno si aj niečo vyberiete 🙂 

View this post on Instagram

Už pred 4 rokmi bolo jasné kto je KING kráľ. Nie nejaký turek, ale Jakubec. Do ringu sú prípravy zahájené. Keďže turek sa k ničomu nemá a bojí sa ma, je tu ponuka pre každého, kto by chcel so mnou byť v ringu a porozprávať sa. Umožním to tomu, kto mi zaplatí 400 tis. za moju účasť. Keď turek zobral 200 tis. musím byť hodnotnejší predsa. Pre veľký záujem, fanúšikom a priaznivcom umožňujem stretnutie so mnou. Večera s Martinom Jakubcom pri sviečkach: 399 EUR po vzore Juraj Jakubiska (keď sme menovci a často si nás mýlia) Koncert doma v obývačke do veku 50 rokov: 1999 EUR Koncert pre rodičov alebo starých rodičov (darček na oslavu): 999 EUR Koncert pre firmy: 2500 EUR/ hodina Účasť na svadbe (polnočné prekvapenie): 1500 EUR /hodina Koncert pre osamelých: zadarmo Koncert pre podporu zvierat: zadarmo Koncert pre podporu chorých detí: zadarmo Fotenie na koncerte: zadarmo Pre energie úspechu: Hodina mentorovania a koučingu: 100 EUR /hodina Hodina psychickej rehabilitácie, muzikoterapie a očisty od nízkych energií terapiou: 200 EUR/ hodina Pre pozitívne energie: Očista tela i duše a priestorov od nízkych energií, vplyvu Satana a duchov: 500 EUR/ hodina. Harmonizácia čakier a energií: 80 EUR/ hodina Harmonizácia partnerských vzťahov: 150 EUR/ hodina Životný partner a rozvody: 150 EUR/ hodina Mediálna stratégia a poradenstvo: 150 EUR/ hodina Ak budete mať záujem o moje služby ohláste sa v súkromnej správe, administrátor Vám ponúkne voľný termín. Teším sa na stretnutie s Vami, žehnám Vám. @hitky.sk #slowakwoman @slovakwomansk@funmagazin.sk @topkysk @plusjedenden #jakubecking #turek #rytmusking #plus7

A post shared by Martin JakubecⓂ️ Official (@martinjakubec_official) on

Tip na článok: Spevák Martin Jakubec naspieval svojej milovanej novú pesničku. Nie sme si však istí, či ju taký opis potešil!

Mohlo vy vás zaujímať: Šok pre verejnosť: Známy Slovenský spevák rapidne schudol za krátku dobu. Teraz prehovoril o svojej chorobe!