Indiánsky horoskop podľa dátumu narodenia. Toto zviera ovplyvňuje váš život!

Vaše zviera si jednoducho určíte podľa dátumu narodenia. Dnes vám predstavíme 12 zvierat z indického horoskopu, ktoré ovplyvňujú charakter človeka.

horoskop-indianske znamenie-indiansky horoskop-datum narodenia-horoskop podla datumu narodenia
outsiderzone/bigstock.com

Domorodí Američania verili, že každého človeka v živote vedie určité zviera, ktoré mu dáva nadprirodzenú moc. Vaše zviera si jednoducho určíte podľa dátumu narodenia. Dnes vám predstavíme 12 zvierat z indického horoskopu, ktoré ovplyvňujú charakter človeka.

Vydra (20.1.-18.2.):
Ľudia, narodení v týchto dňoch sú sprevádzaní vydrou. Sú veľmi trpezliví, vytrvalí a disciplinovaní. Ich talent je vždy spojený s ambíciami a sú to dôslední zamestnanci. Nenávidia neúctu a ľudí, ktorí klamú, pretože oni sami sú veľmi lojálni. Ich šťastný deň je utorok, číslo 19 a farba fialová, takže sa ho nebojte zakomponovať do interiéru a šatníka.

horoskop-indianske znamenie-indiansky horoskop-datum narodenia-horoskop podla datumu narodenia
YIK2007/bigstock.com

Vlk (19.2.-20.3.):
Títo jedinci sú nezávislí a chcú byť sami. Aj tak si však vedia založiť rodinou, len potrebujú priestor na rozmýšľanie. Sú čestní a veľkorysí. Vždy sa snažia o úspech, ale nepoužívajú triky a podvod. U iných ľudí nedokážu vystáť aroganciu. Ich šťastný deň je štvrtok, číslo 3 a farba červená.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na ďaľšiu stranu: