Hrdinky z obľúbeného seriálu Xena nestarnú! Takto vyzerajú na fotke po 20 rokoch .

Seriál Xena bol dlhé obdobie veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Svoju popularitu a najvyššiu sledovanosť tento seriál dosiahol pred 20 rokmi.

instagram.com/xenawp_arestemple/

Aj vy máte pocit, akoby niektorí ľudia vôbec nestarli? Často sa nám to môže zdať pri hercoch, či herečkách, keď ich vidíme po dlhšom čase na scéne a máme pocit, že sa vôbec nezmenili. Pamätáte si ešte na hrdinku Xenu? Seriál Xena bol dlhé obdobie veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Svoju popularitu a najvyššiu sledovanosť tento seriál dosiahol pred 20 rokmi.

Lucy Lawless si zahrala Xenu, nebojácnu, odvážnu, silnú a sexi bojovníčku. Ku Xene neodmysliteľne patrila jej pomocníčka Gabriela, ktorú si zahrala Reneé O’Connor. Gabriela bola vždy ustráchanejšia, všetko jej dochádzalo kúsok pomalšie, avšak spolu so Xenou tvorili skvelú dvojicu, ktorá si so všetkým dokázala hravo poradiť. Zdá sa, že sa stali priateľkami nie len v seriály, ale aj v reálnom živote.

Nenechajte si újsť: Ako vyzerá a čo dnes robí manželka Michaela Schumachera?

Neprehliadnite: Na sestrách Olsenových sa podpísal ich hollywoodsky život. Pozrite ako vyzerajú dnes, no pekný pohľad na ne veru nie je.

Po 20 rokoch Reneé zverejnila na Instagrame fotografiu, kde je spolu s Lucy. Fanúšikovia boli z fotky šokovaní. Okamžite si ich fotka vyzbierala tisíce lajkov a komentárov. Obe herečky na fotke vyzerajú, akoby ani nestarli. Stále vyzerajú krásne a mlado. Ich životy sú v niečom podobné. Obe sú rozvedené a majú deti, ktoré pre nich veľa znamenajú. Čo je receptom ich pretrvávajúceho mladistvého zovňajšku sa zrejme nedozvieme, avšak musíme uznať, že im to obom naozaj veľmi pristane.

Hrôza, toto je žijúci Ken! To, ako vyzeral mladý Brazílčan pred plastickými operáciami teraz ukázal svetu.