Láska prekoná všetko. Túto dobre známu frázu potvrdzuje tento zamilovaný pár, ktorý spolu komunikuje cez prekladač. Ona je z Anglickaon je Talian.  Ani jeden z nich neovláda reč toho druhého, a preto sú odkázaný na Google prekladač.

Dvadsaťtri ročná Chloe a Dvadsaťosem ročný Daniele sa stretli pred dvoma rokmi na dovolenke na Ibize. Stretli sa tam na jednej párty, kde si najprv mysleli, že sa nedokážu dorozumieť len kvôli hluku, ktorý tam bol. Neskôr však prišli na to, že ani jeden z nich nerozumie tomu druhému. Dnes sú spolu už dva roky a dokazujú, že láska všetko prekoná.

Zveřejnil(a) Chloe Smith dne Sobota 20. října 2018

Práve Chloe bola tá, ktorá si od sympatického Taliana vypýtala telefónne číslo. Šesť mesiacov spolu veľa precestovali a nakoniec sa Chloe rozhodla presťahovať sa k Danielovi a jeho rodine do Neapolu. Všetci ich známi zostali z tohto vzťahu prekvapení, pretože si mysleli, že ide len o letnú lásku. Daniele však v tom mal hneď jasno, pretože aj keď jej nič nerozumel, vedel, že je výnimočná. Navzájom sa učia svoje rodné jazyky a čím viac sú spolu, tým menej potrebujú prekladač.

Mohlo vy vás zaujímať: Cení si vás dostatočne váš partner? Budete to vedieť podľa týchto piatich znakov!

Nenechajte si újsť: Ak máte vo svojom okolí niekoho v znamení kozorožca, máte vyhraté! Po týchto slovách, ho budete chcieť za priateľa alebo partnera.