Horoskop ženskosti: Akou ženou ste?

iiievgeniy/bigstock.com

Strelec – Kurtizána:
Tieto ženy dokážu veľmi šikovne využívať svoju ženskosť. Zahŕňajú všetky kúzla, ktorými dokážu očariť mužov, ktorý na ne nedokážu zabudnúť. Je nemožné nezamilovať sa do takej bezbrannej a krásnej ženy.

Kozorožec – Múza:
Sú snom nejedného básnika a umelca. Nádherné, tajomné a inšpirujúce. Len jedným pohľadom si dokážu privábiť muža a prinútiť ho, aby im splnil ich najtajomnejšie túžby a tak si ho úplne k sebe pripútajú. No mali by ste si dávať pozor, môže sa stať, že vás budú využívať iba kvôli financiám.

kuzmichstudio/bigstock.com

Vodnár – Múdra žena:
Nikdy nedokáže obsedieť na jednom mieste a stále niečo mení na sebe aj na okolí. Je skutočne krásna, šikovná a športovo založená. Nikdy s ňou nie je nuda, čo sa mužom na nej veľmi páči. Žije život naplno a nikdy si nič neodoprie.

Mohlo by vás zaujímať: Šialené spôsoby ako sa v minulosti zisťovalo, či je žena tehotná!

vladee_studio/bigstock.com

Ryby – Herečka:
Ako šikovne dokáže zahrať rôzne roly! Teraz sa na ňu pozeráte a ona sa usmieva a po chvíli vás môže prekliať zlým pohľadom. Ale nielenže vie, ako sa zmeniť a prispôsobiť okolnostiam, ale tiež si rýchlo zvykne na novú rolu a snaží sa zdieľať mužove záujmy: môže sa okamžite stať rybárkou, podnikateľkou, či političkou.

prometeus/bigstock.com

Súhlasíte s týmto opisom? Povedzte nám v komentároch, čo je podľa vás ženskosť. Nezabudnite zdieľať náš horoskop so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

Nenechajte si újsť: Veľký horoskop lásky pre rok 2018. Zistite ako ste natom