Veľký horoskop lásky pre rok 2019. Toto čaká jednotlivé znamenia zverokruhu

ironwool/bigstock.com

Pýtate sa, kedy si nájdete toho správneho partnera? Sú vo vašom vzťahu časté hádky a nepochopenie a vy sa pýtate či to má zmysel? Presne tieto a ďalšie otázky týkajúce sa vzťahov a lásky môžu byť zodpovedané v roku 2019, ktorý je vzťahom naklonený.

Baran:
Práve živelnosť, ktorú v sebe vďaka tomuto znameniu máte vám pomôže pri budovaní nových vzťahov. Najprajnejšie sú pre vás mesiace marec a december a najmenej prajné zase máj a august. Ak budete chcieť budovať vzťah, určite vsaďte len na jednu kartu a nezačínajte si s viacerými naraz, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Býk:
Ak ste narodení v zamení býka, tak rok 2019 bude pre vás v oblasti vzťahov menej prajný. Určite sa však v tejto životnej sfére nebudete nudiť. Oživiť vaše životy môže aj nejaká nečakaná exotická láska.

Blíženci:
Rok 2019 vám v láske nemôže sľúbiť stabilitu. Striedať sa vám budú skôr extrémnejšie výkyvy. V mesiacoch marec až máj môžete prežiť naozaj príjemné zoznámenie s niekým, kto vás očarí, avšak ďalšie mesiace prinesú skôr ochladnutie a stagnáciu tohto okúzlenia.

Mohlo by vás zaujímať: ,, Môj priateľ ma odmietol ako muža… Ale po tom, čo som sa premenila na ženu, sa do mňa zamiloval.“

Pokračujte v čítaní článku na ďaľšej strane: