Hororové fotky z infekčného na Kramároch. Matka hospitalizovaného dieťata sa podelila s fotkami z nemocnice, to čo tam zažila, je des

facebook.com/t.t

Je nám všetkým už dávno jasné, že sa Slovensko nemôže pýšiť nemocnicami a hlavne estetickým zriadením budov. Všetko nám tu zostalo pomaly z minulého storočia, no to, čo nafotila Táňa, mamička 17 mesačnej dcérky, v nemocnici na Kramároch je vrchol nášho zdravotníctva.

Hospitalizácia jej dcérky na infekčnom oddelení bola nutná, a tak tam zostala Táňa spolu s ňou. Ochota a pomoc sestričiek bola na prvom mieste a naozaj vysokej úrovni, no to, ako vyzerali jednotlivé izby a sociálne zariadenia bolo niečo neúnosné.

Mohlo vy vás zaujímať: Žena zverejnila účet zo známeho termálneho kúpaliska na Slovensku. Toľkoto vás bude stáť celodenný lístok s dieťaťom a to nie je všetko…

facebook.com/t.t

facebook.com/t.t

Ako v 21. storočí môže ešte niečo také existovať?! Určite sa to pýta veľa z vás po zhliadnutí spomínaných záberov. Hrdza vo vani, rozpadnuté podlahy, vodný kameň a mnoho ďalších nepríjemností čaká všetky mamičky s ich deťmi pri vstupe a pobyte na tomto oddelení. Sama Táňa sa k celej veci vyjadrila so slovami: “Nikomu neprajem toto zažiť s chorým dieťaťom. 4 noci totálneho zúfalstva.” Nuž, my sa jej ani nečudujeme veď toto zvládnúť nie je naozaj hračka.

Pokračujte v čítaní na druhej strane: