Pamätáte sa ešte na film Fontána pre Zuzanu alebo Ako básnikom chutí život? Takto vyzerá dnes takmer 50-ročna herečka Eva Vejmělková

youtube.com

Stať sa herečkou býva snom nejedného malého dievčatka. Možnosť dostať sa k herectvu mala aj Eva Vejmělková. Eva sa dostala k herectvu hlavne vďaka svojej mame, ktorá ju prihlásila ako dieťa do hereckého krúžku. Eve sa na krúžku zapáčilo a preto si ako strednú školu vybrala konzervatórium.

Eva bola vždy veľmi výrazná, krásna a charizmatická žena. Vďaka jej charizme a tiež talentu si ju už vo veľmi skorom veku všimlo pár režisérov. Už ako 16 ročná si zahrala vo filme Kára plná bolesti od režiséra Stanislava Párnického. Okrem neho si ju všimol aj režisér Dušan Rapoš, ktorého Eva oslovilo a ktorej dal rolu Zuzany vo filme Fontána pre Zuzanu. Ako 18 ročná si zahrala vo filme Ako básnikom chutí život v roli nežnej „Píšťalky“.

youtube.com

Mohlo by vás zaujímať: Pozri sa, ako sa po viac než 50 rokoch zmenila Nastenka z Mrázika. Dnes by si ju zrejme nespoznal, no za pohľad určite stojí!

Filmy, ktoré dnes pozná asi každý a nejeden z nás si ich rád pozrie aj opakovane. Eva sa svojich rolí chopila naozaj skvele. V súčasnosti má herečka Eva Vejmělková 49 rokov, avšak jej charizma jej ostala aj naďalej. Vyzerá úžasne a vyžaruje z nej naozaj pozitívna a najmä krásna ženská energia.

Herečka síce oslovila viacero režisérov, avšak po strednej škole sa rozhodla vyštudovať psychológiu, ktorej sa v živote naplno pracovne venuje. Síce zmenila svoju profesiu, avšak tvrdí, že ani v súčasnosti by neodmietla nejakú lákavú rolu vo filme.

Síce má Eva už skoro 50 rokov, napriek tomu je jej vzhľad naozaj úžasný. Možno má Eva svoj tajný recept na krásu a možno z nej vyžaruje len jej prirodzenosť a spokojnosť.

facebook.com

Mohlo by vás zaujímať:

Verili by ste tomu, že rozprávka Popoluška má už 44 rokov ? Pozrite sa, ako vyzerajú herci teraz.