Ako vyzerá herec, ktorý stvárnil v seriáli Beverly Hills 90210 jednu z najhlavnejších postav? Je to skutočne ZMENA!

Herec však stále aktívne pôsobí vo filmoch, no každý ho pozná ako Brandona Walsha. Jeho skutočné meno je Jason Priestley, ktorý už od štyroch rokov začal vystupovať v reklamách a čoskoro dostal aj prvé hlavné úlohy.

videoboom.cc

Je to neuveriteľné, no od vydania prvej epizódy tohto televízneho seriálu už uplynulo 28 rokov! Seriál má okolo 300 častí a priniesol hercom slávu, ktorá ich vyniesla do výšin.Dá sa povedať, že seriál zožal úspech aj kvôli hercovi, ktorý zohral hlavnú úlohu Brandona Walsha.

Jeho skutočné meno je Jason Priestley, ktorý už od štyroch rokov začal vystupovať v reklamách a čoskoro dostal aj prvé hlavné úlohy. Jason venoval seriálu 8 rokov svojho života. Keď jeho postava skončila, pokračoval ako výkonný producent Beverly Hills 90210, až pokiaľ nepadla posledná klapka. Herec však stále aktívne pôsobí vo filmoch, no každý ho pozná ako Brandona Walsha.

videoboom.cc

Vďaka tejto role získal Jason nielen obrovskú popularitu ale aj dve ocenenia Zlatého glóbusu a spoznal svoju prvú lásku – Christine Ellis. Po 5 rokoch sa však rozišli.

Pokračujte nižšie v čítaní článku: