Skrytá Vášeň! Serial, ktorý trhal sledovnosť všade vo svete! Takto vyzerajú herci dnes!

telemundo.com

Príbeh lásky bratov Rayesovcov a sestier Elizondových sa stal populárny nielen na Slovensku ale aj po celom svete! Táto telenovela sa začala na Slovensku vysielať po prvý krát na jeseň roku 2004. Najskôr bola Skrytá vášeň len na markíze, neskôr sa však presunula aj na iné stanice. Na Slovensku sa stala vôbec najsledovanejšou šou.  Akí sú dnes herci zo Skrytej vášne a čo sa s nimi stalo? Za 15 rokov sa uznávaní herci objavili ešte niekoľko krát pred kamerou, a to taktiež v úspešných telenovelách.

Mario Cimarro (Juan Reyes)
Mario Cimarro, ktorý hral Juana, najstaršieho brata Reyesovcov, bol známy vo svete už pred natočením Skrytej vášne, zo seriálu Gata Salvaje. O niekoľko rokov neskôr sa objavil v seriáli Túžba tela. Taktiež sa objavil v svetoznámej klasike „Rómeo a Júlia“, kde hral aj herec  Leonardo DiCaprio a Claire Danes. O 10 rokov pokračoval ako protagonista telenoviel More lásky a Vojna Monteovcov.

Danna García (Norma Elizondo)
Danna García, ktorá si zahrala postavu Normy, najstaršej sestry Elizondo, si taktiež prešla slušným počtom hereckých úloh. Protagonistkou v telenovelách ‚Te voy a enseñar a querer‘ (Naučím ťa milovať), ‚Un gancho al corazón‘ a ‚Bella Calamidades‘. V telenovele ‚La traición‘ si zahrala opäť ako pár s Mariom Cimarrom. Svoju tvár neprepožičala len telenovelám, ale zahrala si aj v seriáloch ako ‚Tiempo final‘ (2008) a ‚Ruta 35‘ (2015). Možno bude pre vás zaujímavosťou, že dabovala  hlas Barbie v „Toy Story 3“  a objavila sa vo filmoch „Carrusel“ (2012) a „El cielo en tu mirada“ (2012). Momentálne sa teší zo svojho milovaného syna Danteho.

Pokračujte v čítaní článku na ďaľšej strane: