Odhaľte znamenia zverokruhu, ktoré sa najviac hádajú a ktoré sa naopak snažia hádkam vyhýbať.

To, ako pristupujeme k riešeniu problémov v partnerskom vzťahu je úzko späté aj s tým, aké znamenia zverokruhu partneri sú.

baran-horoskop-znamenie zverokruhu-hadky podla znamenia
worksart/bigstock.com

Behá vám hlavou otázka, ako je možné že niektoré páry sa dokážu dohodnúť snáď na všetkom? Sú ľudia, ktorí sa hádkam dokážu vyhnúť, avšak sú aj takí, ktorí nezhody riešia veľmi ostrým spôsobom. To, ako pristupujeme k riešeniu problémov v partnerskom vzťahu je úzko späté aj s tým, aké znamenia zverokruhu partneri sú. Niektoré znamenia zverokruhu sa vyznačujú miernejšou povahou, ostatné sú skôr impulzívnejšie.

Baran: Jedno zo znamení, ktoré reaguje aj na menší podnet veľmi dynamicky je práve baran. Barani sa nikdy v hádke nevzdávajú. Ak raz začnú, chcú sa hádať až kým im druhá strana nepovie, že majú pravdu a to aj v prípade, že pravdu nemajú. Pri baranoch je dobré ustúpiť a o probléme sa pozhovárať radšej neskôr.

byk-horoskop-znamenie zverokruhu
worksart/bigstock.com

Býk: Pokojnejší než baran býva býk, avšak taktiež im v žilách prúdi horúca krv. Ak ich niečo nahnevá, ich slovný útok nepozná hraníc. Dokážu vytiahnuť veci aj dávno zabudnuté, ktoré potom mrzia obidve strany. Ak býkom dáte chvíľku času, potom budú sami schopní hovoriť o problémoch pokojne a s nadhľadom.

Blíženci: Povaha blížencov je nevyspytateľná. Raz sú úplne pokojní a inokedy ich zastihne neutíchajúci záchvat hnevu, ktorý ich samotných dokáže zaskočiť. Riešiť nejaký problém s blížencami vtedy, keď sa nahnevajú nie je rozumné a radšej si počkajte na to, keď sa upokoja.

Pokračovanie článku na ďalšej strane nižšie, pre znamenia: Rak, Lev, Panna