Neuveriteľné, čo spravila matka s deťmi na tejto fotke. Ona ma nato iný názor…

videoboom.cc

Eva Holland pochádza z mesta Cincinnati a prednedávnom uverejnila na svojom profile fotografiu z pohrebu vlastného manžela. Už to samo o sebe je trošku čudné, keď sa však pozriete na fotku, uvidíte niečo ešte čudnejšie. Žena je fotke aj so svojimi dvomi deťmi, stoja vedľa otvorenej rakvy, v ktorej leží ich otec a manžel a ….. usmievajú sa.

Aj vás to šokovalo? Nie ste sami!  Väčšina ľudí, ktorá ju zbadala, sa o nej vyjadruje ako o nemiestnej, pohoršujúcej a bezcitnej. Pretože, nebudeme si klamať, presne tak pôsobí. Za touto fotografiou sa ale skrýva ďalší príbeh, ktorý donedávna nikto nepoznal.

facebook.com

Eva sa so svojim manželom spoznala na strednej, okamžite sa do seba zamilovali a keď doštudovali, tak si rozhodli založiť si rodinu. Narodili sa im dve krásne deti a zdalo sa, že ich šťastie nemôže nič pokaziť.

facebook.com

Avšak, pokazilo. Jej manžel Mike sa nejakým spôsobom dostal k drogám a padol úplne na dno. Nezaujímala ho viac jeho rodina a plne prepadol závislosti. Pritom celá závislosť začala obyčajnými liekmi proti bolesti.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: