Exfarmárka Karin šokuje známym podnikateľom po jej boku. Bude z toho niečo viac?

karin-karinnett-farma-king dubaj
instagram.com/karinnett

Kontroverzná účinkujúca z reality show Farma stále prekvapuje. Od finále tejto šou ubehol už mesiac a diváci si na niektorých účinkujúcich ani nespomenú. Iné je to však s Karin, ktorá bola jednou z najvýraznejších ženských postáv.

Bývalá farmárka sa v poslednej dobe údajne často vyskytuje po boku známeho internetového milionára. Táto dvojica sa spolu vyskytuje na rôznych párty, kde sa za každým obaja maximálne odviažu. Hovoríme o mladom Petrovi Dubajovi, ktorý je známy aj ako Kingdubaj.

Peter je známy svojím bohémstvom, užívaním života, luxusupeňazí. K tomuto štýlu života sa podľa všetkého pridala aj ex-farmárka, ktorá sa po jeho boku objavila aj na Silvestra. Podnikateľ tam totiž verejne vyhlásil, že plánuje vzťah s bývalou farmárkou. Kingdubaj ju dokonca oslovil aj ako Karin Dubajová.

Peter Dubaj sa po otázkach, či je to pravda vyjadril, že bude ako Arab a bude mať dve ženy, nakoľko ma stále priateľku. Zavtipkoval mladý podnikateľ. To ako táto zápletka bude pokračovať uvidíme časom.  

Čítajte tiež: 50 – ročná farmárka sa stala senzáciou na internete, keď ľudia uvideli jej telo . Každý chce vedieť tajomstvo ako to robí…

Tip na článok: Nespoznali by ste ju! Slovenská moderátorka ukázala fotku z minulosti