Drsný raper Kali uverejnil na svoj profil fotku, ako prebaľuje svoju milovanú dcéru. To takto prebaluje vždy?

instagram.com/dezertkalimusic/

Ľudia zvyknú mať o raperoch skreslené pohľady. Predstavujú si, že sú to drsní a vulgárni muži. To však nie vždy platí. Veď aj oni sú len ľudia s emóciami. Tento fakt dokazuje aj známy slovenský raper Kali. Ten dokazuje každý deň na svojej sociálnej sieti čo znamená byť otcom. Práve tento zázrak v jeho živote, narodenie jeho dcérky Nellky, ho úplne zmenilo.

Ako sám raz napísal, ľudia ho volajú na párty, avšak on sa stále rozhodne pre čas strávený s jeho dcérkou. Z drsného rapera sa teda stal otec na plný úväzok. Svojej manželke pomáha ako len vie. Dôkazom toho sú aj už spomínané fotografie, na ktorých či už kočíkuje, prebaľuje alebo len leží s malou Nellkou.  

Tip na článok: Žena zverejnila účet zo známeho termálneho kúpaliska na Slovensku. Toľkoto vás bude stáť celodenný lístok s dieťaťom a to nie je všetko…

Všetci otcovia by si mali brať z Kaliho príklad. To, že sa nebojí ukazovať svoje emócie môžeme pozorovať aj v speváckej šou Voice, kde zasadá v porotcovskom kresle. Aj tam nie raz spomenul svoju dcérku či svoju manželku. Jeho priateľka Alica musí byť naozaj šťastná, že má doma takéhoto ukážkového muža.

Mohlo vy vás zaujímať: Krásny mladý a úspešny pár ukázal dielo svojej lásky. Z ich dcéry a jej krásy padnete na zadok