Dovolenka známej Češky sa zmenila na katastrofu. Toto sa odohralo vo vychýrenej reštaurácií!

Slávna youtuberka sa so svojím partnerom rozhodla zažiť gastronomický úkaz, ktorým je reštaurácia slávneho kuchára Nusreta Gökceho preslávená

youtuberka-tragedia-instabul-nestastie-popaleniny
instagram.com/tresnickova & youtube.com/Arti 49 Redaktion

Známa youtuberka naších susedov Kristýna Třešňaková alias Týnuš Třešničková sa stala obeťou požiaru. Na dovolenku v exotickej krajine, Turecku, kde si s priateľom vyrazila do vychýrenej reštaurácie asi nebude spomínať najlepšie.

Pri nešťastiach to často chodí tak, že stačí iba chvíľka nepozornosti a už je tragédia na svete. Inak to nebolo ani v istambulskej reštaurácii, kde sa youtuberka zúčastnila ohnivej šou. Z celej tragédie vzišli štyria turisti s vážnymi popáleninami, medzi ktorých patrí aj Týnuš Třešničková, ako uvádza jej partner Viktor.

Neprehliadnite: Škandál: V Čechách vyhodili mladú učiteľku v materskej škole kvôli stažnostiam od rodičov detí, ktorým vadilo TOTO!

Slávna youtuberka sa so svojím partnerom rozhodla zažiť gastronomický úkaz, ktorým je reštaurácia slávneho kuchára Nusreta Gökceho preslávená. Salt Bae ako zvyknú kuchára miestni prezývať sa vyznačuje najmä svojím dramatickým a excentrickým štýlom sypania soli na svoje pripravované pokrmy.

Mladý pár si však odniesol niečo iné, ako čakali. Namiesto zážitku sa budú domov vracať so značnými zraneniami. Spočiatku vyzerala ohnivá šou tak, že ju majú barmani pod kontrolou, no s takýmto výsledkom zjavne nikto nerátal.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: