Domáce masky na tvár, ktoré vás zbavia previsnutej kože, či vrások. Ako bonus dodajú tvári potrebnú elasticitu pre mladistvý vzhľad

sovkusom.ru

Nemôžeme sa vyhnúť zmenám súvisiacim s vekom. Je pravda, že môžeme starnúť pomaly, no nikdy sa tento proces nezastaví. Hovorí sa, že v každom veku musíme byť schopní prijať seba tak, akí sme.

To však neznamená, že by ste sa mali vzdať starostlivosti o seba. Odporúčame vám raz za čas si vytvoriť skvelé masky na tvár. My vám prinášame zopár tipov. S pomocou masiek s vhodne vybranými zložkami, môžete zvýšiť elasticitu pokožky a postupne upravovať jej kontúry, či zbaviť sa previsnutej kože a tucet vrások.

Smotanová:
Použite kyslú smotanu. Zmiešajte lyžicu mliečneho výrobku s lyžičkou citrónovej šťavy. Aplikujte masku na tvár a vydržte pol hodiny. Dokonca môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja z pomaranča alebo levandule.

Ovsená:
Na posilnenie epidermálnej vrstvy, zmiešajte pár polievkových lyžíc ovsených vločiek so 100ml vriacej vody. Pridajte vyšľahané bielko a tekutý med. Zmes odložte na 20 minút a potom si ju naneste na pokožku a nechajte pôsobiť pol hodiny. Odporúča sa po tejto maske umyť mliekom.

Článok pokračuje na druhej strane, kde nájdete ďalšie skvelé masky na tvár: