Dojemný príbeh: Auto musel predať, aby mal na liečbu rakoviny manželky. Teraz mu to isté auto deti kúpili ako vďaku za to, čo spravil.

Mustanga darovali Welseymu jeho synovia, ako veľké prekvapenie. Pozrite sa na jeho reakciu vo videu nižšie...

otec-rodic-deti-prekvapenie-dar-deti prekvapili otca-deti darovali otcovi auto-dar pre muža
facebook.com/J.R

Štvorčlenná rodina pochádza z Texasu. Wesley, hlava tejto domácnosti, vlastnil Mustang GT z roku 1933. Ako vášnivý autičkár si toto auto veľmi cenil. Bol naň hrdý a vystatoval ho pri každej jazde po uliciach San Antonia. Mustang mal aj meno, jeho majiteľ auto volal Christina, podľa postavy z románu Stephena Kinga.

Lenže rodina sa dostala do ťažkostí. Wesleyho manželka dostala rakovinu. Wesley bol nútený svojho štvorkolesového miláčika predať. Je samozrejmé, že život manželky mu bol prednejší. Peniazmi z predaja zaplatil jej liečbu. Wesley hovorí, že to bola jednoznačná voľba. Účty sa kopili a ťažká situácia mu nedali na výber.

Wesleyho synovia vyrástli a chceli nájsť spôsob, ako otcovi povedať veľké ďakujem. Vychoval ich a kvôli jeho rozhodnutiam sa mu úspešne podarilo zachrániť ich matku. Úspešne našli kontakt na osobu, ktorej v minulosti Mustang predali. Dozvedeli sa kontaktné údaje a aj to, že má finančné ťažkosti a hľadá niekoho, kto by auto odkúpil. Na tejto kúpe
sa, samozrejme, okamžite dohodli.

otec-rodic-deti-prekvapenie-dar-deti prekvapili otca-deti darovali otcovi auto-dar pre muža
facebook.com/J.R

Mustanga darovali Welseymu jeho synovia, ako veľké prekvapenie. Vzniklo z toho aj video, ktoré nakrútil jeho syn a neskôr ho zverejnil aj na sociálnej sieti. Weysleyho žene sa podarilo rakovinu prekonať a o sedemnásť rokov na to, sa mu vrátilo to, čoho sa musel vzdať.

Dnes si rodinka šťastne nažíva, spolu s Christinou, a nesie odkaz, že šťastné konce existujú. Zdieľajte tento príbeh, ak sa vám páčil. 

Zveřejnil(a) Jake Ryan dne Sobota 1. září 2018

Mohlo vy vás zaujímať: Muž si kúpil starší dom. Na jeho prekvapenie vnútri našiel psa! Ten takto zareagoval!

Tip na článok: Tak toto ste ešte nikdy nezažili a pravdepodobne ani nezažijete! Pozri, čo natočil madarský vodič priamo na ceste!