Rodičia odhalili krutú pravdu po tom, ako dievča začalo kresliť tieto čudné obrázky.

Sledovať prejavy malého dieťaťa je veľmi dôležité a pri akomkoľvek podozrení, že niečo nie je v poriadku je potrebné svoj predpoklad preveriť.

youtube.com

Deti nám často krát nevedia povedať čo ich trápi, kto im ubližuje, alebo tiež to, že potrebujú našu pomoc. Dospelí používajú výrazy, ktorými vedia vyjadriť seba a tiež dokážu zhodnotiť čo sa okolo nich deje. Dieťa veľa krát nedokáže rozpoznať, čo je dobré a čo zlé a keď sa mu niečo nevhodné deje, prejavuje to rôznymi úkonmi, napríklad v hre alebo inými formami.

Sledovať prejavy malého dieťaťa je veľmi dôležité a pri akomkoľvek podozrení, že niečo nie je v poriadku je potrebné svoj predpoklad preveriť. Rodičia 5 ročného dievčatka sa začali o svoju dcérku strachovať vtedy, keď odmietala chodiť na hodiny angličtiny. Tieto hodiny učil ich kňaz Joao da Silva a rodičia dievčatka nechápali tomu, prečo začalo tieto hodiny odmietať.

Nenechajte si újsť: Žena ponorila svoje prsty do tekutiny a okamžite vedela, že jej ide o život. Tento trik zachránil život už mnohým ženám

Našťastie sa rozhodli vyhľadať detského psychológa, ktorý bol naozaj profesionál. Hneď pri prvých prejavoch mal podozrenie, že dievčatko bolo s*xuálne zneužívané. Dievčatko sa javilo veľmi uzavreto a psychológ poradil rodičom, aby svojej dcérke prehľadali veci.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: