Keď mala iba 4 roky uniesli ju a predali inej rodine! Po dlhých 17 rokoch našla svoju rodinu…

videoboom.cc

Ako sa hovorí, ani autori kníh nevymyslia také príbehy ako prináša sám život. Každý z nás má nejaký svoj príbeh, niektoré príbehy sú však natoľko zaujímavé a neuveriteľné, že stoja za to, aby bolo o nich napísané a aby sa o nich vedelo. Jedným z takýchto príbehov je aj osud obyčajného dievčatka, ktoré vďaka divokosti osudu našlo po mnohých rokoch svojich rodičov.

Všetko sa to začalo, keď Tamara pochádzajúca z Bieloruska sa vydala. V tom čase mala len 19 rokov, čo značne prispelo k nezodpovednej výchove svojho dieťaťa. Jej manžel pracoval ako vodič trolejbusu a ona bola ženou v domácnosti. Žiaľ mali obaja manželia príliš veľkú záľubu v alkohole. V čase, keď bývali obaja bežne opití mala ich dcérka len 1 rok.

Vďaka alkoholu vznikali v rodine často potýčky. Po jednej z mnohých hádok vzala Tamara svoju maličkú dcérku a odišla z domu. Nohy ju zaviedli až na miestnu železničnú stanicu, kde si sadla s dieťaťom v náručí a plakala. Takto ju našla jedna Rómka, ktorá ju presvedčila, nech s ňou odíde do Moldavska, konkrétne do hlavného mesta Kišiňova. S vidinou ponúkanej práce a lepšieho života odišla Tamara aj s dieťaťom s ňou.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: