Decembrový horoskop pre jednotlivé znamenia! Rybám bude tento mesiac naklonený. Blíženci, vy sa majte sa na pozore!

V decembri si každé znamenie príde na svoje pozitívne stránky, no čaká nás aj pár ťažkých rozhodnutí

horoskop na december-znamenia-zverokruh-horoskop
worksart/bigstock.com

Pomaly sa blíži koniec roka 2018, ktorý sa spája s krásnymi Vianocami a určite každého z vás zaujíma ako sa ten váš rok skončí. V decembri si každé znamenie príde na svoje pozitívne stránky, no čaká nás aj pár ťažkých rozhodnutí. Pozrime sa teda spoločne na jednotlivé znamenia skôr, ako sa radosť zo sviatkov obráti proti nám.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)
Záver mesiaca bude pre kozorožcov pomerne náročný. Vesmír sa zameria na váš duchovný svet. Preto by ste sa mali venovať najmä sebe samému, Afrodite vás láka na cestu za poznaním, vydajte sa na cesta počas voľného víkendu a študujte. Ak ste slobodný, tak máte šancu nájsť lásku pod stromček, ale nemôžete sa zatvárať doma.

kozorozec-znamenie-zverokruh-horoskop-horoskop na oktober
worksart/bigstock.com

S*x a vzťahy: Či už ste slobodný alebo zadaný, prestaňte skrývať svoje city. Čím skôr tak urobíte, tým skôr sa vytratí napätie zo vzťahov.

Deti a rodina: Ako každé Vianoce, aj tieto chcete urobiť pre všetkých tými najlepšími, no nezabudnite nejakú energiu a čas zachovať aj pre seba. Inak si ich veľmi neužijete.

Práca a peniaze: Nájdite si v práci oblasť, v ktorej sa budete venovať zmysluplnej činnosti a nenaháňajte sa len za poriadnou výplatnou páskou.

Pokračujte na ďaľšie znamenie zverokruhu – Vodnár: