Najkrajšia slovenka Adriana Sklenaříková konečne ukázala na verejnosti svoju krásnu dcérku.

Už pár dni po narodení zverejnila modelka na svojom Instagrame fotografiu rúčky svojej dcérky, no ešte pár týždňov viac fotografii nezverejňovala.

Adriana Sklenariková-modelka-babatko-dieta-stastny rodicia-dcerka adriany sklenarikovej
instagram.com/adrianakarembeusklenarikova/

Modelka Adriana Sklenaříková, je jedna z najkrajších Sloveniek. Nikdy sa netajila svojou túžbou po dieťati a jej sen sa konečne stal skutočnosťou. Otcom dieťaťa je jej druhý manžel Aram Ohanian.

Modelka sa svoj celý doterajší život sústredila na kariéru, tak ako je to v súčasnosti už pomerne bežné. Keď konečne zatúžila po dieťati, v roku 2016 prišiel prvý šok v podobe potratu. Adriana sa so svojím druhým manželom nevzdávala a o dieťa sa pokúšali ďalej. Vyskúšali aj umelé oplodnenie a dokonca rozmýšľali aj nad adopciou. Osud k ním bol nakoniec štedrý a manželský pár sa už od augusta môže tešiť z malého dievčatka, ktorej vybrali meno Nina.

Mohlo vy vás zaujímať: To čo spravila táto modelka priamo na módnej prehliadke s dcérou rozdelilo ľudí na dva tábory. Je to podľa vás v poriadku ?

Už pár dni po narodení zverejnila modelka na svojom Instagrame fotografiu rúčky svojej dcérky, no ešte pár týždňov viac fotografii nezverejňovala. Výnimku spravila pre francúzsky časopis Closer, pre ktorý sa nechala vyfotiť. Malá Nina je naozaj nádherná a určite pre tento manželský pár aj malým zázrakom.

Neprehliadnite: Mladú mamičku neodradili ani kontrakcie. Spravila si dokonalý make-up, aby vyzerala dobre na popôrodných fotkách.