Toto je dôkaz, že Coca-Cola nepatrí do ľudského tela. Týmito spôsobmi ju môžete využiť v domácnosti.

Coca cola totiž patrí medzi jeden z najlepších čistiacich prostriedkov, predovšetkým kvôli svojej vysokej kyslosti. Vyskúšajte ju doma aj vy.

coca cola-cistiaci prostriedok-ako vycistit zachod-coca cola ucinky-coca cola v domacnosti
youtube.com/As Seen On Social Media

Coca cola je medzi ľuďmi extrémne populárna. Snáď neexistuje človek, ktorý by ju aspoň raz v živote neochutnal. Je chutná, osviežujúca a dodá vám energiu. Odborníci by však boli radšej, keby ju ľudia prestali vo veľkom konzumovať.

Dôvodom je fakt, že napriek jej povzbudzujúcim účinkom má na vaše zdravie z dlhodobého hľadiska nepriaznivý vplyv. Dnes však nebudeme hovoriť o jej dopade na človeka, ale o tom, ako ju môžeme využiť v domácnosti, záhrade, garáži alebo okolo domu. Coca cola totiž patrí medzi jeden z najlepších čistiacich prostriedkov, predovšetkým kvôli svojej vysokej kyslosti.

Neprehliadnite: Viete koľko cukru obsahujú jednotlivé výrobky? Budete prekvapený, koľko rafinovaného cukru skutočnosti prijímate

Je tak kyslá, že by sa dala použiť i ako náhrada kyseliny v niektorých batériách. Jej pH je 2,5, pričom kyselina v autobatérii má pH okolo 1 (čím nižšia hodnota medzi 7 a 1, tím kyslejšia) Neutrálna pH je 7, protipól ku kyslosti sú zásady na stupnici medzi 7 a 14.

17 praktických použití Coca-Coly v domácnosti sa dočítate nižšie na druhej strane: