Kozorožec: Vás čaká mnoho zmien, no nemusíte sa ich obávať. Do vášho života prídu noví ľudia. Niektorých prítomnosť uvítate, no u iných to tak byť nemusí. Ak vás bude práca príliš vyčerpávať, doprajte si oddych, ktorý si zaslúžite. Nikdy sa nenechajte vyprovokovať a snažte sa riešiť problémy s triezvou hlavou. Hoci nie každý deň na vás bude svietiť slnko, nakoniec sa každá zlá skúsenosť premení na cenné poučenie utužujúce vašu osobnosť.

Vodnár: Mali by ste zapracovať na niektorých vašich negatívnych vlastnostiach. Ak nechcete mať spory s okolím, nebuďte taká tvrdohlavá a dajte si poradiť. Zároveň sa nebojte niekomu zdôveriť ak máte nejaký problém. Vaša prehnaná hrdosť vás často môže dostať do vnútorných problémov, ktorým by sa dalo vyhnúť, keby ste boli k okoliu otvorenejšia. Váš partner určite ocení ak mu poviete, čo cítite.

Ryby: Ryby sú charakteristické silnou emocionálnou stránkou. Máte svoj vlastný svet, do ktorého zriedkakoho vpúšťate. V tomto roku sa to však zmení a silno sa s niekým zblížite. Ten niekto vás naučí vrúcne milovaťkonečne zistíte rozdiel, medzi priateľstvom a láskou. Rovnako ako vy potrebujete túto lásku, tak aj ostatní ju potrebujú od vás, na čo nezabúdajte. Vedzte, že to, čo dáte sa vám niekoľkonásobne vráti.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2019. Takýto osud čaká jednotlivé znamenia zverokruhu.

Nenechajte si újsť: Takto prejavujú svoj hnev jednotlivé znamenia zverokruhu!