Rak: Ľudia v tomto znamení to nikdy nemali vo vzťahovej oblasti jednoduché. Hoci ste citlivá a zraniteľná, nebojte sa do niekoho vložiť svoju dôveru. Uvidíte, že keď si v roku 2019 nájdete niekoho, kto vás bude ľúbiť, výrazne to pozdvihne vaše sebavedomie. Dávajte si však pozor na platonické lásky, ktoré môžu skončiť sklamaním. Pri výbere partnera buďte obozretná a opatrná. Nie každý, kto vám padne do oka je pre vás.

Lev: Rok 2019 bude pre vás mimoriadne plodný. Zažijete kopec nových zážitkov. Pokiaľ ste v súčasnosti sama, nebojte sa vyraziť na párty a uloviť si niekoho s kým zažijete nezabudnuteľné chvíle. Ak máte partnera, vyrazte na spoločné výlety a vrhnite sa po hlave do spoločných akcií. Nehľaďte však len na chvíľkové potešenie, ale na celoživotnú lásku. Nech sa pre vás váš partner stane rovnako ako vynikajúcim milencom, tak aj najlepším priateľom.

Panna: Pre panny nenastane v tomto roku mnoho zmien, avšak tie, ktoré prídu budú zásadné a kľúčové. Pravdepodobne budete riešiť otázku bývania. Budete sa chcieť viac osamostatniť a stať sa nezávislou. Taktiež vaše nálady budú občas ako na kolotoči. Práve vďaka týmto náladám si dajte pozor na váš vzťah, ktorý čaká nejedná skúška. Dieťa, ktoré môže prísť vás zocelí, preto by ste nemali váhať nad jeho prijatím. Ak to nebude dieťa, môže to byť nový projekt alebo skrátka veľká zmena.

Článok pokračuje na ďaľšej strane: