Čínsky test sebapoznania: Podľa svojho dátumu narodenia zistíte, čo vás čaká v budúcnosti…

takprosto.cc

Číňania už od počiatku pozorovali hviezdy a poznávali svoju budúcnosť pomocou 9 hviezd. Táto metóda spája numerologické a astrologické poznatky a dokáže toho veľa vypovedať o človeku, jeho schopnostiach a slabostiach a takisto o jeho zdraví, prípadne človeka nasmerovať k životnému štýlu, ktorý môže zlepšiť jeho zdravotný stav.

Nájdite číslo svojej hviezdy podľa dátumu vášho narodenia a zistite čo Vás čaká, ako sa máte rozhodovať, aby ste nestratili samého seba a boli v osobnom živote ale aj v práci šťastný.

takprosto.cc

Hviezda č.1:
Ak je vaša hviezda, hviezda číslo 1, ste veľmi emotívne založený človek. Ste citlivý, ale spoločenský človek, ktorý rád komunikuje s ľuďmi. Tak ako dokážete prežívať radosť či lásku dokážete prežívať aj melanchóliu či smútok. Všetko prežívate veľmi emotívne a ak máte ťažšie obdobie v živote prežívate úzkosť a strach. Len málokedy sa riadite rozumom a často vás rozhodia aj maličkosti. Vašou najväčšou slabosťou je strach, ktorý vás často sprevádza. Snažte sa ho vyvarovať a ťažké životné situácie prekonávať  s rozvahou  a pokojom, pretože takéto situácie vás môžu priviesť až k závislostiam a depresiám.

Hviezda č.2:
Ak patríte pod hviezdu číslo dva ste veľmi opatrná osoba v akomkoľvek smere. Ľudia patriaci pod túto hviezdu sú väčšinou matky, ktoré sú veľmi starostlivé a žijú iba pre svoju rodinu. Všeobecne sú títo ľudia veľmi praktické, trpezlivé osoby, ktoré pre svojich milovaných urobia čokoľvek. Zo zdravotného hľadiska, títo ľudia zvyknú ľahšie priberať aj kvôli tomu, že sa viac venujú iným než sebe a svojmu zdraviu.

Článok pokračuje na ďalšej strane…