Čínsky horoskopy na rok 2018! Tento rok bude rokom zemského psa. Vyhnite sa pokrytectvu…

stiven/Bigstock.com

Budúci rok, je rokom žltého zemského psa, ktorý bude plný prekvapení. Narodení v tomto roku dosiahnu úspech vo všetkých oblastiach života.

A čo ostatné znamenia zverokruhu? Komu sa bude dariť v láske, peniazoch či živote? V tomto článku sa dozviete odpovede na všetky dôležité otázky od známeho astrológa, ktorý vám povie, na čo sa máte pripraviť.

Pes je priateľské zviera, ktoré podporuje ľudí a dôkaz kladie hlavne na rodinu. Ľudom, ktorí majú problémy s pôžičkami sa v nasledujúcom roku zadarí, osamelí ľudia stretnú svoju lásku a ten, kto plánuje bábätko bude mať šťastie.

Tento rok sa skúste vyhnúť pokrytectvu. Úspech docieli iba ten, kto bude tvrdo pracovať a bude trpezlivý.  A teraz sa spolu pozrime na jednotlivé predpovede pre každé znamenie zverokruhu.

Katyau/Bigstock.com

Baran:
Počas celého roka budete v centre pozornosti. Nasledujte svoj sen, dajte v práci výpoveď a podniknite nejaký výlet. Šťastie je na vašej strane a pes vás bude strážiť po celý rok.  Budete spoznávať nových ľudí, zamilujete sa. Čo sa týka peňazí, tam nebude veľká zmena. Pozornosť venujte hlave letu, ktoré bude veľmi rozhodujúce a ovplyvní vašu budúcnosť.

Býk:
Môžete plánovať obrovské nákupy. Tento rok vám bude priať hlavne vo financiách, lenže budete pre to musieť aj tvrdo pracovať. Buďte však opatrní pri nadväzovaní nových priateľstiev, niektoré vás môžu stiahnuť na dno. Veľa ľudí vám bude závidieť. Veľa starých vzťahov sa znovu obnoví, ale v láske to bude biedne. Venujte pozornosť hlavne sebe a svojmu vývoju.

Katyau/bigstock.com

Článok pokračuje na ďalšej strane…


ZDIEĽAŤ